Mis on 3D virtuaaltuur?

3D virtuaaltuur ehk virtuaalne ringkäik on täiuslik, meeli haarav visuaalne ülevaade reaalsest ruumist ja keskkonnast, kinnisvarast, toodangust ja teenustest või hoopis mõnest visualiseeritud elamusest.

Oleme omavahel ühendanud 4K formaadis 360° fotod, mis moodustavad muljetavaldava vaate, kus saab vabalt ringi liikuda, vaadata igasse külge justnagu oleksid kohapeal. Virtuaaltuuri saab vaadata arvutis, nutitelefonis, tahvlis ja VR-prillidega.

Lisa veebilehele

3D-tuuri lisamine veebilehele on lihtne. Virtuaalsel ringkäigul liigub külastaja ruumis või keskkonnas nähes kõiki detaile, mida näeksid reaalselt kohal olles.

Jaga kõikjale

Jaga linki erinevates kanalites: sotsiaalmeedias ja kodulehel, tavapärase kirjavahetuse ja e-kirja kaudu, kinnisvaraportaalis või lisa hinnapakkumuse osana ning sa oled alati nähtav.

Google Maps ja Street View

Virtuaaltuur suurendab ettevõtte nähtavust. Lisatud tuuriga oled kiiresti ja mugavalt leitav, mis omakorda tõstab külastuste arvu. Google Maps ja Street View annavad võimaluse näha kolmemõõtmelisi panoraamfotosid nii jalakäija kui autojuhi vaatena.

Tehtud tööd

A.Le Coq Arena Virtuaaltuur

Loading...

Valdkonnad, milles omame kogemusi

Kinnisvara

Pildiseeria ei pruugi alati anda täielikku ülevaadet sinu kinnisvarast. Reaalse vaate annab 3D virtuaaltuur, millele on lisatud kõik vajalik teave, mille kaudu on nähtav kinnisvara seisund ja väljanägemine ilma, et klient peaks kohale tulema. See on kliendile suur ajavõit, sest nii oskab ta kohtumisel esitada juba palju täpsemaid küsimusi. Kasuta ka võimalust teha õues tuuri, nt oma maalapist, metsatukast või mõnest teisest suuremast objektist.

Ettevõtlus

Soovitame luua ettevõttest 3D-tuur ja jagada seda kõikide kanalite kaudu. Lühitutvustus võib olla põhjalik või ülevaatlik, vastavalt seatud eesmärkidele. Nähtaks võib teha ruume, keskkonda, olmetingimusi jm pakutavad teenuseid, aga ka tootmisprotsesse või selle lõike, jättes näitamata ärisaladusega kaetud osad. Virtuaaltuur annab hea ülevaate koostööpartneritele, hankijatele, klientidele ja tööotsijatele.

Majutus

Virtuaalne ringkäik pakub majutusettevõtetele tänapäevaseid uuendusi oma tegevusvaldkonna tutvustamiseks. 3D-tuur võimaldab valikut tegeval külastajal juba enne kohale tulekut tutvuda öömaja mugavuste ja kvaliteediga, sauna ja pesemisvõimalustega, ühisruumide sisustuse ning teiste pakutavate lisateenustega. 3D-virtuaaltuuri saab esitleda ka messidel ja koolitustel oma ettevõtte tutvustamiseks.

Toitlustus

Kui oled tegev restoraniäris, pead õdusat baari, salongi või ootesaali, oled mõne väikese hubase kohviku, väliterrassi vm toitlustust pakkuva ettevõtte omanik, siis 3D-tuuriga lisad veelgi vürtsi juurde. Lisaks ruumides liikumisele, saab klient otse virtuaaltuuri käigus tutvuda menüüga, valida sobiv koht istumiseks ja koguni laua broneerida.

Ehitus

3D-tuur on suurepärane võimalus edastada ehituse, remonttööde või protsesside järkjärgulist kulgu, samuti jäädvustada ehitustööde algseisu ja lõpptulemust. Ettevõttel on võimalus näidata ehitustööde keerukamaid kohti ja lõike, samuti tehtud töö kvaliteeti 3D-versioonis nii tellijale kui partneritele. Virtuaaltuuride lisamine ettevõtte portfooliosse suurendab selle usaldusväärsust.

Vaba aeg

Unikaalne võimalus tutvustada oma peoruume, foto- või maalistuudiot, seiklus- või lasteparki, spordihoonet või selle võimalusi, laste mängutuba vm vaba aja veetmise kohti kõige paremal moel. Koos ettevõttega 3D Tuur valmib kaasaegne, pilkupüüdev ja meeldejääv reklaam sotsiaalmeediasse, ettevõtte kodulehele või tee ennast hõlpsasti leitavaks Google Street View abil.

Virtuaaltuuride eelised

Informatiivne

Virtuaaltuur annab kliendile täieliku ülevaate ettevõttest, toodetest, teenustest, objektidest, asukohtadest jm. 3D-tuur ja selles liikumine vastab enamikele kliendil tekkinud küsimustele sinu eest. Virtuaaltuur kuvab kõike sama detailselt nagu klient näeks kohapeal viibides.

 

Atraktiivne

Täna ei ole enam uudis, et video tõmbab kordades rohkem tähelepanu kui lihtne pildiseeria. Interaktiivsed virtuaaltuurid saavad veel rohkem tähelepanu, kuna matkivad suurepäraselt reaalsust ja pakuvad sellega emotsionaalset kaasaelamist. Kliendil jääb tunne, justkui viibiks ta toote/teenuse kõrval – katsu või käega.

 

Aja kokkuhoid

3D virtuaaltuurid hoiavad kokku kõigi aega. Klient säästab aega, kuna ei pea reaalselt kohale tulema, sina saad enamikele kliendi küsimustele vastata juba tuuri sisse lisatud POP-UP sildikeste abil. Ja mis peamine – tuuri vaatamiseks puuduvad ajalised piirangud, vaata õhtul hilja või hommikul vara, just sulle sobival ajal.

 

Lisaväärtus

Koduleht, millele on lisatud virtuaaltuur on iseseisev müügi ja turunduse tööriist. Selle abil saab klient teha edasisi otsuseid – külastada ettevõtet, osta tooteid või tarbida teenuseid. Lisaväärtust annab ka Mattertag Posts kasutamine 3D-tuurides. Selle abil saab tuuris kinnitada punkte konkreetsetele asukohtadele, objektidele ja funktsioonidele, anda punktidele pealkiri ja lisada kirjeldus. Samuti saab lisada meediafaile ja otselinke.

 

Usaldusväärne

Virtuaalreaalne tuur annab kliendile kindluse, et pakutud tooted ja teenused on ehedad. Google Street View sidumine 3D-tuuriga annab kindlustunde, et ettevõtte asukoht või objekt on tänavapildis olemas ja leitav.

 

Annab kindlustunde

Maandab klientidel tekkida võivad kõhklused ja kahtlused, et tegelikkus ei vasta piltidele ja kirjeldustele. Samas klient vajab otsuse tegemiseks võimalust tutvuda pakutavate toodete ja teenustega –  lahenduseks on 3D-tuur, mis garanteerib kindlustunde. Virtuaalne ringkäik on vajalik eelkõige spaade, hotellide, peoruumide jms klientidele.

 

Lihtne ja loogiline

Virtuaaltuuri lisamine veebilehele on sama lihtne, kui YouTube video üleslaadimine. Veebimajutuse pärast muretseda ei ole vaja – pakume video paigaldamisel igakülgset abi. 3D-tuuri on lihtne jagada ka sotsiaalmeedias, kuulutustel ja reklaamides, esitatud hinnapakkumustes ning e-kirja või sõnumi teel.

 

Kasutajasõbralik

Virtuaaltuuri saab vaadata arvutist, nutitelefonist, tahvelarvutist või VR-prillidega. Tuuri sees liigutakse sõrme abil või hiirega klõpsates. Virtuaaltuur on lihtne, kõigile arusaadav ja kasutajasõbralik rakendus, sellega saavad hakkama kõik arvutikasutajad.

 

Kaasaegne lahendus

Virtuaalreaalsus on tänapäevane viis pakkuda elamusi. See on kiire ja täpne tegelikkust jäljendav reaalsus, moodne ja trendikas sisu, mis annab kliendile kohalolekutunde virtuaalruumis. Pane kaasaegne ja innovaatiline lahendus ning tehnoloogia enda heaks tööle!

 

Praktiliselt tasuta

Virtuaaltuuride pakutavad eelised, originaalsus ja uudsus teevad selle lahenduse ideaalseks väljundiks igale ärile. Virtuaaltuur on kiire tasuvusega investeering tänasesse päeva. Umbes kuu aega peale avaldamist töötab 3D-tuur kui reklaam sinu heaks praktiliselt tasuta.

Kuidas tellida 3D tuur

 • Võta ühendust

  Võta meiega ühendust, helista, kirjuta meili või jäta teade päringuvormi. Me vastame Sinu küsimustele niipea, kui võimalik. Leppime kokku Sulle sobival ajal, et teha 3D pildistamine-skännimine.

 • Pildistamine kohapeal

  Tuleme kokkulepitud ajal ja vaatame teie ruumid üle, et pildil oleks kõik korrektne. Seejärel teostame pildistamist-skännimist. Me pildistame 100 m2 pindala orienteeruvalt ühe tunni jooksul.

 • 3D tuuri tootmine

  Kui pildistamise protsess on valmis, me teeme piltidest ühist 3D tuuri, 24 tunni jooksul. Vastavalt kokkuleppele saame lisada vajalikud lingid ja täpsustused.

 • Saadame Sulle valmis tuuri

  Saadame Sulle teate, kui tuur on valmis. Meilt saab lingi, näidised ja juhendi, kuidas saab virtuaaltuuri paremal moel kasutada, jagada ning postitada.

 • Teenuse eest tasumine

  Kui oled tööga rahule jäänud, siis saadame Sulle lõpparvet.

Kui palju maksab 3D tuur?

Korteri 3D visualiseerimine alates 75 €.
Äripinna 3D visualiseerimine koos Google Street Veiw-ga alates 100 €.

 

Lõplik hind sõltub pinna suurusest ja virtuaaltuuri hostingu pikkusest. Saada meile päring ja me anname endast parima.

Küsi julgelt lisainfot!

Võta meiega ühendust